image image image image image image image image image image
* * * * * * * * * *

Otázky a Odpovědi

 

Kde koupím vodu Kangen?

Vodu Kangen nelze zakoupit v síti obchodů, její chemické vlastnosti nedovolují její uchování ve formě "balené vody". Pokud máte zájem vyzkoušet její účinky kontaktujte svého nejbližšího prodejce.

 

Kolik můžu vypít vody Kangen za den?

Je potřeba dodržet pitný režim, doporučuje se denní dávka cca 2-3 l / denně dle vaši tělesné hmotnosti.

 

Je možnost pořídit přístroj LeveLuk SD 501 na splátky?

ANO, společnost Enagic umožňuje nákup přístroje na splátky s akontací 25% a s rozvržením zbytku ceny přístroje do max. 16 splátek. Nepotřebujete žádné potvrzení ani ručení.

 

Kde koupím přístroj LeveUk SD 501?

Přístroj LeveLuk SD 501 na výrobu alkalické, antioxidační vody lze pořídit pouze na doporučení autorizovaného a proškoleného dealera, který Vám jej ochotně a osobně předvede buď v kanceláři nebo u Vás doma. Máte i možnost si bezplatně nechat změřit pH, chlór a ORP u vašeho vodovodního řádu.

 

Existuje jiný a třeba i levnější přístroj od jiné firmy? Vyplatí se to?

Tak jako v automobilovém průmyslu existují auta méně kvalitní a levné kopie. Naproti tomu se vyrábějí i velmi kvalitní a luxusní vozy, třeba za 2 milióny a více. Stejně tak i v tomhle oboru se najdou firmy, které "okopírovaly" výrobek od firmy Enagic. Jako jedna jediná má firma Enagic certifikát výrobce zdravotní techniky. Jako na jediný přístroj od firmy Enagic máte záruku 5 let a životnost přístroje výrobce udává 20 let !!! Kapacita a schopnost vyrobit určitý počet litrů vody Kangen za minutu přístrojem LevelUK SD 501 je bezkonkurenční. Dalších příkladů bychom našli nespočet. Pokud vás něco zajímá, obraťte se s otázkou přímo na proškoleného distributora.