image image image image image image image image image image
* * * * * * * * * *

Voda Kangen

Voda Kangen - inovativní vodní technologie z Japonska konečně v České republice.

 

Voda Kangen je mimořádně zdravá, alkalická voda s antioxidačními vlastnostmi. Je produkována přistrojem ze série LeveLuk, který je vyráběn v Japonsku z vysokým důrazem na kvalitu. Proto také výrobce, firma Enagic získala na přístroje od japonského ministerstva zdravotnictví certifikát jako přístroje zdravotní a rovněž jsou doporučovány japonskou asociací pro prevenci geriatrických nemocí.

 

Kangen znamená v japonštině "Návrat k původu". Voda Kangen má za úlohu zbavit lidské tělo škodlivých volných radikálů, pomoci organismu vyrovnávat kyselo - zásaditou rovnováhu a dokonale hydratovat tělo díky menší molekulární struktuře.

 

Voda Kangen pomáhá při mnoha zdravotních potížích jako je i osteoporóza, kardiovaskulární problémy, zažívací potíže, cukrovka, astma, alergie, kožní onemocnění, poruchy spánku a mnohé další. Krátce a jednoduše voda Kangen může navrátit tělo do "původního" stavu a kondice. Co všechno voda Kangen dokáže, co umí můžete vidět v našich videoprezentacích, doporučujeme zhlédnout.

 

Vodu Kangen můžeme rozdělit podle pH na několik druhů:

  1. pH 11.0 - Silná voda Kangen
  2. pH 8.5-9.5 - Voda Kangen
  3. pH 7.0 - Neutrální voda
  4. pH 4.0-6.0 - Voda Beauty
  5. pH 2.7 - Silně kyselá voda

03-voda-kangen-kangen.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dále by Vás mohlo zajímat: Acidobazická rovnováha | Alkalizace | Antioxidace | Hydratace