image image image image image image image image image image
* * * * * * * * * *

Jste to, co pijete

Vzhledem ke globálnímu znečištění naší planety, voda již nemá ani zdaleka takovou  kvalitu jako měla před mnoha lety. A proto je různě čištěna, sterilizována chlórem a chemicky upravována, aby byla "pitná" dle norem. Ani většina balených vod  neodpovídají, dle našeho názoru, pojmu kvalitní pitná voda.

Na světě existuje pár zdrojů, kde má voda stále takovou kvalitu, jakou měla před  tisíciletími. Je to voda z ledovců a lidé, kteří ji pravidelně pijí, netrpí civilizačními  chorobami, jsou zdravější a vitálnější.

Vědci z Japonska se začali po 2. světové válce zabývat výzkumem vody a její kvality. Bylo to i z toho důvodu, že si uvědomili, že mnohé nemoci související s ozářením nebude možné pouze léčit, ale bude třeba změnit základ - změnit vodu. Proto vznikla voda Kangen, která byla nejprve vyráběna industriálně a lidé si pro ni docházeli do nemocnic. Dnes, díky technickému vývoji a dlouholetým investicím do výzkumu, můžeme mít zařízení na výrobu vody Kangen doma a využívat každý den jeho benefitů.

 

Dále by Vás mohlo zajímat: Zdraví, Energie a Vitalita | Víte, že ...?